Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Firmamızın temelleri 1997 yılında İstanbul'da ısıtma-soğutma sektöründe atılmıştır. Türkiye'nin en büyük markalarının ana bayiiliğini kurulduğumuz günden bu yana devam ettirmekteyiz.
Kamer ısı olarak "Kaliteli Ürün , Güvenli Ticaret" ilkemiz , 22 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten her zaman gurur duyduk. 
Kendimize her sabah kalktığımızda şu soruyu soruyoruz " Nasıl daha ileri gidebiliriz ve bunu nasıl daha güvenilir bir şekilde yapabiliriz ? "

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?
Kamer ısı olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız kaliteli ürün , uygun fiyat ve hızlı teslimat gibi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.
Sektördeki en kaliteli ürünleri ve en büyük markaları bünyemizde barındırarak bunları sizlere en güvenilir ve en sağlam şekilde ulaştırmaktayız.
Her zaman siz değerli müşterilerimizin rahatlığını , memnuniyetini ve mutluluğunu düşünen firmamız sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyon Ve Vizyon
Kamer Isı olarak toplumumuza ve temel değerlerimize saygılı bir biçimde çalışmamızı sürdürmekteyiz. Ticaret ahlakını ön planda tutup , ekonomik gelişime de eşit oranda önem göstermekteyiz.
Eğitimden ödün vermeyip bilgi , birikim ve tecrübelerimizi çalışanlarımıza aktarmaya devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini büyük önem veren firmamız sizlerin de öneri ve tavsiyelerini dikkate alarak her gün daha da gelişmektedir.


Başarılarımızı ve ulaştığımız hedeflerimizi siz değerli müşterilerimiz ve personellerimize borçluyuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


İş Ortaklarımız